hodiny, hrací strojeVýsledky aukcí a poaukční prodej|Aukční dům Antikvity Praha, s.r.o. - Kvalitní starožitnosti
sada příborů nerezová ocel - pouze 1 sada Peill+Putzler | Nezařazeno | Archiv aukce | Aukce zboží | TotalCar
Obrazy v aukci | 9- ti osobní jídelní příbory, stříbro 800/1000, značeno puncem S-48, hrubá hmotnost: 4620g