Souprava stříbrných příborů v originální kazetě – 40 ks | Aukce obrazů, starožitností | Aukční dům Sýpka
kresby a grafikaVýsledky aukcí a poaukční prodej|Aukční dům Antikvity Praha, s.r.o. - Kvalitní starožitnosti
Obrazy v aukci | 6- ti osobní jídelní příbor, stříbro 800/100, punc S- 38 (selka), hrubá hmotnost 1354g
Obrazy v aukci | 9- ti osobní jídelní příbory, stříbro 800/1000, značeno puncem S-48, hrubá hmotnost: 4620g